2445/854
Louise Campbell (f. København 1970)
“Collage 450”. Pendel med skærm af tre akrylskærme med laserskåret, perforeret mønster. Udført hos Louis Poulsen. H. 28,8. Diam. 45.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
922832 |