2445/​854

Louise Campbell (f. København 1970)

“Collage 450”. Pendel med skærm af tre akrylskærme med laserskåret, perforeret mønster. Udført hos Louis Poulsen. H. 28,8. Diam. 45.

Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

922832 1.250 DKK
923867 (Autobud) 1.200 DKK
922832 1.150 DKK
923867 1.050 DKK
922832 1.000 DKK