2432/246
I. L. Jensen, skole, 19. årh. (f. København 1800, d. sst. 1856)
En hvid rose. Usigneret. Olie på mahogni. 21×15.
Krakeleringer og enkelte minimale afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag