2043/15
Skrin af lysegrøn glas rektangulær form med afskårne hjørner, montering af messing. 20. årh. H. 9,5 cm. L. 13,5 cm. B. 8,5 cm.
synlig lim ved messing monteringen
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud