2120/129
Et par små bogstøtter af patineret bronze, udformede som klassiske ynglinge, gulbrogede marmor baser. 19. årh.s slutning. H. 20 cm. (2)
Proveniens: Erik Brandt.
Små afslag langs basernes kanter.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud