2434/854
Dansk møbeldesign
Taburet af teak, svævende sæde udspændt med sjeneflet. Udført hos Ølholm Møbelfabrik.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Mindre fletdefekter.
Vurdering
85176 |