Christoffer Munch Andersen (f. Helsingør 1979)
“Grøn (Æble)”, 2014. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 80×80. Uindrammet.
Litteratur: Kunstnerens hjemmeside, christoffermunch.com, gengivet under værkkategorien “Milk & Juice”.
Seller informs: no
Malerier, skulpturer, grafik, 29. september 2021