2203/627
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Uden titel (fra Vollard Suiten, pl. LXXXVI). Sign. i trykket Picasso, 836/1200. Litografisk tryk. Bladstørrelse 33×42.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag