2436/166
Keshan tæppe, Persien. Medaljondesign. 20. årh.s anden halvdel. 200×132.
Solbleget. Delvis slidte frynser.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag