2427/526
Børge Jørgensen (f. Rudkøbing 1926, d. 1998)
Uden titel. Sign. Børge Jørgensen 1976. Poleret og mat stål samt sort bemalet stål. 96×58×49.
Almindelig patina. Herunder ridser og mærker. Herudover god stand.
Vurdering
Hammerslag
885955 |