12109/66
Ludvig Jacobsen (f. Odense 1890, d. Vanløse 1957)
“Fredmans Epistel Nr. 80”. Sign. Ludvig Jacobsen. Olie på lærred. Lysmål 90×120. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag