2009/370
Par dørhåndtag af patineret bronze, støbt i form af horn. Ca. 1900. L. 15.
Irrede. Rust. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. februar 2020
Vurdering
Hammerslag