Foto endnu ikke klar
1514/2
Kinesisk skab af rødlakeret træ. 19. årh. H. 178. B. 110. D. 61.
Købt hos Green Square i København i 2007.
Brugsslitage. Patina.
Ældre malerier og møbler, 30. marts 2015
Vurdering
Hammerslag