2440/​950

Pierre Wemaëre (f. Comines 1913, d. Versailles 2010)

Uden titel. Sign. P. Wemaëre, 25/75. Tre litografier i farver. Lysmål hver 49×35. (3)

Undersøgt i ramme. Let gulning.

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

14 bud

804525 (Autobud) 3.400 DKK
1166826 3.400 DKK
804525 (Autobud) 3.200 DKK
1166826 3.000 DKK
804525 (Autobud) 2.900 DKK
1166826 2.800 DKK
804525 (Autobud) 2.700 DKK
1166826 2.600 DKK
804525 (Autobud) 2.500 DKK
1166826 2.400 DKK
804525 (Autobud) 2.300 DKK
1166826 2.200 DKK
804525 2.100 DKK
1166826 2.000 DKK