Jean-Honoré Fragonard, efter, 18. årh. (f. Grasse 1732, d. Paris 1806)
“The happy family”. Usigneret. Olie på træ. 45×52.
Originalen er en del af samlingen på The National Gallery of Art, Washington DC.
Retoucheringer. Revner i træet. Minimale krakeleringer.
897447 |