2138/909
Svensk design
Papirkurv af palisander. Udført og mærket hos Servex/Sevaldsen, Sverige. H. 33. Diam. 25,5.
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud