2109/949
Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977)
Gadeparti fra Paris. Sign. Vantore, Paris. Olie på lærred. 56,5×66,5.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag