2131/300
Et par stager af sterlingsølv. K. E. Thygesen Jacobsen, 20. årh. Udfyldte. H. 19,5. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Udfyldning knækket på den ene.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud