2418/23
Dansk rokoko spejl af nøddetræ og forgyldt træ. 18. årh.s midte. H. 101. B. 46.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag