2124/​86

Fransk sidebord af nødetræ med top af marmor, rigt prydet med intarsia, front med to skuffer. 20. årh. H. 75. B. 27. D. 26.5.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

4.000 kr

Hammerslag

2.000 kr

875302 2.000 kr