2039/30
“Tintin”. Model af hajformet ubåd indeholdende Tintin og Terry. Stemplet Hergé/Moulinsart. L. 45.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud