12032/70
Jørgen H. Møller (f. Aarhus 1948, Møbelarkitekt)
Sofabord med ben af stål og plade af hvid laminat. Udført for Paustian. H. 45. Diam. 85.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag