2143/​916

Svensk design

Rektangulært spejl af massiv fyr med hylde. Model 279. Udført og mærket hos Glas Mäster, Markaryd. H. 144. B. 66. D. 9/22.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 26. oktober 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

10 bud

550 DKK
(Autobud) 500 DKK
500 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
(Autobud) 290 DKK
280 DKK
(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK