2040/80
Lysekrone med stel af messing, behængt med talrige prismer. Louis XVI stil. 20. årh. H. 90. Diam. 59.
Brugsslitage. Enkelte manglende prismer.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag