2033/93
Et par Louis XVI form casoletter af forgyldt bronze, støbte med ornamentik, hanke i form af bukkehoveder.20. årh. H. 21 cm. (2)
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag
32 bud