2023/531
Achille Perilli (f. Rom 1927)
“Zatio” og “Tolemaica”. Begge sign. Perilli og nummereret. Litografier i farver. Lysmål 48×65 og 51×45. (2)
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag