1821/169
Lille skab af delvist forgyldt fyrretræ. Danmark, 20. årh. H. 198. B. 66. D. 38.
Almindelige brugstegn.
Ældre malerier og møbler, 21. maj 2018
Vurdering
Hammerslag
Almindelige brugstegn.