1821/​169

Lille skab af delvist forgyldt fyrretræ. Danmark, 20. årh. H. 198. B. 66. D. 38.

Almindelige brugstegn.

Ældre malerier og møbler, 21. maj 2018

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag