1405/1152
Smykkesamling af forgyldt sølv bestående af 6 brocher, to vedhæng, armbånd og slipsenål samt smykkesamling af sølv bestående af ring, øreklips, broche og halskæde. (15)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 29. januar 2014
Vurdering
Hammerslag