2008/620
Bernard Buffet (f. Paris 1928, d. Tourtour 1999)
Udstillingsplakat fra Musée Galleria, Paris. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 74×47.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag