2432/​919

Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971)

“AJ”. Standerlampe af sortlakeret metal med justérbar skærm. Udført og mærket hos Louis Poulsen. H. 130.

Stand

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

Tidspunkt Byder Bud
907106 1.950 DKK
1102803 1.900 DKK
1112136 1.850 DKK
907106 (Autobud) 1.800 DKK
1089730 1.800 DKK
907106 (Autobud) 1.750 DKK
1089730 1.700 DKK
907106 (Autobud) 1.650 DKK
1089730 1.600 DKK
907106 1.550 DKK
944095 1.500 DKK