2148/512
Svend Aage Holm Sørensen, tilskrevet (f. 1913, d. 2004)
Justérbar bordlampe af messing med perforeret skærm. H. 36.
Alders- og brugslitage, herunder ridser og mærker. Indvendig med afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud