2435/​7548

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

“Where in Hell is God?”, Sign. Kvium 06, 23/70. Trykt hos Edition Copenhagen. Syv-delt litografi i farver. Samlet bladstørrelse 74,5 × 363. Uindrammet. (7)

Litteratur: Sørensen, Vieten & Urwald, “Michael Kvium. Det trykgrafiske værk 1979–2006”, København, 2006, nr. EC 178 a, b & c.

God stand med små folder og håndteringsmærker.

I Lyngby
Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?