1821/1314
“Herbag” taske af sort skind med lyst og sort udskifteligt kanvas, sølvfarvede beslag, to nøgler, invendigt rum og lomme. H. 26. L. 30 cm.
Original æske, dustbag og manual medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lås til nøgler mangler.
Smykker, 23. maj 2018
Vurdering
Hammerslag
12 bud