Frederik Næblerød (f. 1988)
Figurkomposition. Sign. på bagsiden Frederik Neblerød 2010–2011. Akryl på lærred. 140×145. Uindrammet.
Proveniens: Erhvervet direkte fra kunstneren af den nuværende ejer.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 6. marts 2019