2124/7505
Jesper Knudsen (f. 1964)
Abstraktion. Sign. på bagsiden Jesper Knudsen, 1997 samt med dedikation. Olie på lærred. 200×150. Uindrammet.
Én reparation/lap på bagsiden. Mindre ujævnheder i det ene hjørne.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag