896/209
Kinesisk tæppe i Art Deco design. 20. årh.s begyndelse. 300×250.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: carpets@bruun-rasmussen.dk
Møbler og varia samt Avening Court, del II, 16. september 2020
Vurdering
Hammerslag