2140/4916
Togo. 1900. 3 pf. - 5 M. Komplet stemplet sæt. 3 M. og 5 M. signeret. Michel EURO 1000 [ 7–19 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 10. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud