1214/1121
Gucci
Damearmbåndsur af forgyldt stål med fem udskiftelige ringe. Original æske medfølger. Kassediam. 26 mm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker, 4. april 2012
Vurdering
Hammerslag