1214/​1121

Gucci

Damearmbåndsur af forgyldt stål med fem udskiftelige ringe. Original æske medfølger. Kassediam. 26 mm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Smykker, 4. april 2012

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag