2027/706
Jane Ekstrøm (f. Aalborg 1957)
“Hjemkomst”. Signeret på bagsiden Jane Ekstrøm 2018. Olie på lærred. 50×40. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag