2024/160
Argentinsk gaucho læder pisk med greb af plet med forgyldt ornamentik, utydl. signatur. 20. årh. L. 80 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag