2132/875
Nanny Still, m.fl. (f. 1926, d. 2009)
To flaskeformede vaser af glas. En ene sign. Nanny Still. Udført og mærket hos Rihimäen Lasi O.Y. H. 34 og 30. (2)
Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud