2103/89
Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ. Göteborg, ca. 1800. H. 145. D. 63.
Brugsslitage. Nyt spejlgals.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag