2103/​89

Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ. Göteborg, ca. 1800. H. 145. D. 63.

Brugsslitage. Nyt spejlgals.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hammerslag

7.500 DKK

7.500 DKK
7.000 DKK