2104/1336
Yves Saint Laurent (f. 1936, d. 2008)
Et par åbne stiletter af sort lak med smal hæl og sort læderfor. Str. 37. Hæl højde ca. 13,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Fremstår med enkelte ridser.
Smykker og Fashion, 27. januar 2021
Vurdering
Hammerslag