2104/​1336

Yves Saint Laurent (f. 1936, d. 2008)

Et par åbne stiletter af sort lak med smal hæl og sort læderfor. Str. 37. Hæl højde ca. 13,5 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Fremstår med enkelte ridser.

Smykker og Fashion, 27. januar 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK