2442/7021
Staffeli af fyrretræ. Monteret med hjul. 20. årh. H. 210. B. 60. D. 77.
Malerpletter. Brugsslitage.
Vurdering
10 bud
883810 (Autobud) | ||
923481 | ||
883810 (Autobud) | ||
923481 | ||
883810 | ||
1131223 | ||
818964 | ||
1131223 | ||
818964 | ||
1131223 |