2442/​7021

Staffeli af fyrretræ. Monteret med hjul. 20. årh. H. 210. B. 60. D. 77.

Malerpletter. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

10 bud

883810 (Autobud) 1.050 DKK
923481 1.000 DKK
883810 (Autobud) 950 DKK
923481 900 DKK
883810 850 DKK
1131223 800 DKK
818964 750 DKK
1131223 700 DKK
818964 650 DKK
1131223 600 DKK