2148/297
Gustaviansk skrivebord af mahogni, med lister af messing og cartonnier med jalousilåger. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 79. B. 147. D. 74.
Almindelige brugsslitage. Let falmet. Messingliste mangler. Ingen nøgle.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag