2439/1636
George III tekande af sterlingsølv, Oval rillet form, hævet på fire lave kuglefødder, mester Charles Fox I, London 1817. Vægt 623 g. L. 29 cm.
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
18 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
896567 | ||
899542 (Autobud) | ||
896567 | ||
899542 (Autobud) | ||
896567 | ||
899542 (Autobud) | ||
896567 | ||
899542 (Autobud) | ||
896567 | ||
899542 (Autobud) | ||
896567 | ||
899542 (Autobud) | ||
896567 | ||
899542 (Autobud) | ||
896567 | ||
899542 (Autobud) | ||
896567 | ||
899542 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.