11946/7
Fransk Louis XVI ramme af forgyldt træ og gesso, prydet med kanneleringer og hjørnerosetter. 18. årh.s slutning. Lysmål 60×50. Rammemål 72×62.
Afslag.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Dette emne er udgået