11946/​7

Fransk Louis XVI ramme af forgyldt træ og gesso, prydet med kanneleringer og hjørnerosetter. 18. årh.s slutning. Lysmål 60×50. Rammemål 72×62.

Afslag.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Dette emne er udgået

500 DKK