2119/309
Na-Nu, mand med zebra mekanisk legetøj af blik, dekoreret i farver. Lehmann. H. 13 cm. L. 19 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mindre afslag på dekorationen.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud