2432/589
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Antennemenneskene”. Sign. Lis Zwick 1993. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse 23×23.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering